Υδραυλική μηχανή κοπής CNC γκιλοτίνας 12mm x 3200mm | WDL11K-12×3200 | Wuxi Wonderly
Αυτόματη μηχανή κάμψης
537 απόψεις
Μιλήστε τώρα.
12mm x 3200mm υδραυλική μηχανή CNC για την ξύρισή της γκιλοτίνας WDL11K-12×3200 Wuxi Wonderful Η Wuxi Wonderly Industry Equipment Co., Ltd. παρουσιάζει με περηφάνια τηνWDL11K-12×3200 Υδραυλική μηχανή ... Δείτε περισσότερα
Μηνύματα επισκέπτη Αφήστε μήνυμα
Μιλήστε τώρα.
Μάθετε Περισσότερα
Σχετικά βίντεο
Μεταλλικό χάλκινο σωλήνα μέγιστη διάμετρος 67 mm 63NC ημι-αυτόματη μηχανή κάμψης 00:24
Μεταλλικό χάλκινο σωλήνα μέγιστη διάμετρος 67 mm 63NC ημι-αυτόματη μηχανή κάμψης